קורסים רלוונטיים למי שנמצא בבידוד ורוצה ללמוד מקצוע חדש - סטודנט גרופ

קורסים רלוונטיים למי שנמצא בבידוד ורוצה ללמוד מקצוע חדש

ככל שהבידוד בגלל הקורונה הולך ומתארך, כך גדל התסכול של האזרח הממוצע. האדם שמוצא את עצמו כלוא בביתו כמעט עשרים וארבע שעות ביממה נעשה חסר מנוחה. במקום להתייחס לפרק הזמן הזה בתוך מקור לתסכול ותקופה מבוזבזת, כדאי לחשוב קדימה. זה הזמן להתחיל באחד מהקורסים הבאים, שיוכלו לאפשר לכם לעסוק במקצוע חדש.
קורסים רלוונטיים למי שנמצא בבידוד ורוצה ללמוד מקצוע חדש – המדריך המלא.

קראו גם – קורסים שיכולים לשדרג את התואר

קורסים רלוונטיים בבידוד – קורס איביי כדי למכור בפלטפורמה המובילה בעולם

איביי, פלטפורמת המכירות מהמובילות בעולם, מנגישה לציבור אין ספור מוצרים. ניתן למכור ובגדול, כל דבר, לכל אחד, בכל מקום. אין שום בעיה למכור מישראל, ללקוחות מזדמנים המתגוררים במדינות אין ספור. כל מה שצריך כדי להתחיל זהו קורס איביי מקיף. בתוך זמן קצר תוכלו להפוך למקצועני מכירות באינטרנט. בהמשך אפשר להתרחב לפלטפורמות אחרות, ככל שהעסק הולך וגדל. אגב, זאת צורת מכירה מאוד טובה גם למתחילים, מכיוון שאין צורך להשקיע זמן או כסף בהקמת אתר מכירות.

קורס בניית אתרים ותוכלו לבנות אתרים מדהימים

כל עסקי, בין אם גדול ובין אם שכונתי, זקוק לאתר אינטרנט אטרקטיבי. ההבדל בין אתר שנראה כמו מיליון דולר לבין אתר שנראה חובבני ולא ממש מזמין נשען על המקצועיות של בונה האתרים. אם מעניין אתכם להציע שירות של בניית אתרים או אפילו אם תרצו להיות מסוגלים להקים לעצמכם או לעסק שלכם אתר מעולה, זהו הזמן להצטרף לקורס בבניית אתרים.

קורס עיצוב גרפי עם כל הכלים לעיצובים בעזרת מחשב

מעצבים גרפיים כבר לא זקוקים למחברת שרטוט או לעפרונות מיוחדים. כל מה שצריך על מנת לעסוק בעיצוב גרפי זהו ידע בתוכנות עיצוב מובילות והיכרות עם סגנונות עיצוב וכלי עבודה מתקדמים. במקצוע זה ניתן לעסוק כעצמאים או פרילנסרים, כשכירים, במשרה חלקית או מלאה. מתאים גם לעבודה מהבית. וכל מה שצריך זה למצוא קורס עיצוב גרפי, מקיף ואיכותי.

קורס צילום – להפוך את המצלמה למקצוע

למי שלא מסתפק בצילומי סלפי ולמי שרוצה יותר, קורס צילום יוכל לפתוח פתח למקצוע אומנותי, דינאמי, מרתק ומאתגר. צלמים מקצועיים יכולים להשתלב בעולם העיתונאות או בז'ורנלים. צלמים מקצועיים יכולים לפתוח עסק כגון צילום אירועים, צילומי היריון ולידה, הפקת בוקים לדוגמנים ודוגמניות, מכירת צילומים אונליין ועוד.

קשור – 5 עזרים וציוד לשדרוג חווית הלמידה

קורסים רלוונטיים בבידוד – קורס כתיבה עיתונאית – כדי לכתוב הרבה יותר טוב

כאשר האינטרנט מאפשר לכל אחד להפוך לעיתונאי פרילנס, כתב חדשות, בלוגר רציני או ספק תוכן, קחו את הכתיבה ללבל הבא. אם אתם מתחברים למילה הכתובה אבל חסרים לכם כלים, הצטרפו לקורס בכתיבה עיתונאית. אפשרויות אחרות יכולות לכלול קורסים בכתיבה יוצרת, רעיונאות (קופירייטינג) או עריכה לשונית. מיטב אתרי החדשות ופורטלי התוכן מחפשים כתבים ואנשי תוכן בעלי יכולת ניסוח וכתיבה מחודדת.

קורס בשיווק ומכירות

אנשי מכירות תותחים שווים את משקלם בזהב. ותמיד טוב ללמוד את הכלים מאנשי שיווק ומכירות מנוסים. זמן הבידוד הוא הזמן להצטרף לקורסי שיווק ומכירות. לאחר מכן, ניתן להשתלב בחברות מובילות, בכל מגזרי הפעילות הכלכלית. אנשי שיווק ומכירות יכולים למכור למגזר העסק (מכירות B2B) או למגזר הפרטי. ואם למכור את כבר יודעים היטב, תוכלו ללמוד לא מעט כלים חשובים בקורסים לניהול משא ומתן עסקי.

קורסים רלוונטיים בבידוד – קורסים טכניים ומקצועיים נוספים שכדאי שתכירו

עוד אפשרויות ללימודים בעלי איכות יישומית ושימושית לזמן הקרוב: למשל תוכלו ללמוד ניהול חשבונות או ניהול מלאי ורכש. ניתן ללמוד קורסים טכניים, שנדרשים מאוד כדוגמת טכנאות סלולר או טכנאות מערכות מיזוג אוויר. לא משנה במה תבחרו, קחו יוזמה ונצלו את תקופת הבידוד כדי להתקדם אל ההצלחה!