צדק חברתי – גרסת המציאות

"העם דורש צדק חברתי". זוהי הייתה סיסמת המחאה החברתית של קיץ 2011 שהצליחה להוציא עשרות אלפי צעירים לסדרת מחאות פומביות ברחבי הארץ כנגד יוקר המחייה. על אף התהודה לה זכתה המחאה באותם ימים, השנים חלפו ואיתם גם תנודת המחירים שהמשיכה לזנק בקצב מסחרר. לשם המחשה, מחירי הדיור קפצו בשנת 2022 בקרוב ל-18 אחוזים (שלא לדבר על מחירי השכירות שמרקיעים שחקים). לכך נוסיף הוצאות מזון, לימודים והיד עוד נטויה. אלו הם רק חלק מהתחומים שהמשיכו להכביד על האזרחים, ובעיקר על הסטודנטים הצעירים שנאלצים להתמודד בעל כורחם עם מציאות כלכלית עגומה.

דווקא כשהכול מתייקר, אין מנוס מהתנהלות פיננסית נבונה. אחת ההמלצות היא להכין תוכנית מסודרת לניהול כלכלי, כחלק מגיבוש אסטרטגיה שנועדה להשאיר אותנו בכל חודש עם עוד כמה שקלים בכיס. המטרה בסופו של יום היא להוביל כל אחד ואחת מאיתנו ככל הניתן בדרך לחיים מאוזנים כלכלית, או כפי שנהוג להגיד זאת "מבלי לקפוץ מעל הפופיק".

סטודנט גרופ – האתר שחוסך להם כסף, והרבה

אז נעים להכיר. אנחנו אתר סטודנט גרופ שהוקם מתוך מטרה אחת ברורה – לחסוך עבורכם כסף. לטובת הגשמת היעד הזה איגדנו עבורכם תחת קורת גג וירטואלית אחת מגוון חסר תקדים של קופונים והטבות בכל התחומים, שצפויים להפתיע אתכם לטובה.

זוהי ההזדמנות שלכם להתחדש עם מחשב במחירים משתלמים, לחפש אחר מלגה לתואר, להתפנק עם אלכוהול במחירים ייעודיים עד פתח הדלת, יחד עם עוד מגוון הטבות חסכוניות שאסור לפספס.

כל שעליכם לעשות הוא פשוט להוריד את האפליקציה שלנו בחינם לכל מכשיר סמארטפון (אנדרואיד או אייפון), לבחור את ההטבה המבוקשת וליהנות ממחירים מוזלים שפשוט קשה להישאר אדישים אליהם.

על מנת להנגיש עבורכם את השירות עוד יותר, הוספנו פונקציה ייעודית הנקראת "קרוב אליי" שתאפשר לכם לחפש את ההטבות הקרובות ביותר אל מקום מגוריכם, כך שלא תצטרכו להרחיק לכת או לנסוע כברת דרך משמעותית.

אז הרשו לנו לסייע לכם לנהל בהצלחה את המאבק ביוקר המחיה. או כפי שאנחנו נוהגים לומר, "צעד קטן לסטודנטים – צעד גדול לכיס שלכם".