סטודנט? כך תוכל להרשות לעצמך לרכוש רכב חדש

אם אתם לא גרים במעונות הסטודנטים ונוהגים לבזבז שעות מדי בוקר על נסיעות לאוניברסיטה, אין ספק שגם אתם השתעשעתם ברעיון של רכישה של רכב חדש. למעשה, האפשרות לדלג על הנסיעה בתחבורה הציבורית ולהחנות את הרכב שלכם בחניון של הפקולטה שבה אתם לומדים היא בהחלט משהו שכל סטודנט רוצה. אבל האם זה אפשרי? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לרכוש רכב חדש.

בחרו דגם שאתם יכולים להרשות לעצמכם

אם אתם רוצים לרכוש רכב חדש, כדאי לכם להתרחק מהדגמים היקרים של היצרניות הוותיקות. דגמים אלו אולי יתאימו לכם לאחר שתוכלו להחזיק במשרה מלאה ותיפטרו מהלוואות הסטודנטים שלכם, אבל כיום כדאי להתמקד במה שנמצא בגבולות התקציב שלכם. בנוסף, שווה להיזהר מתוספות מיותרות ואקססוריז יקרים אשר עלולים לעלות את מחיר הרכב אל מעבר ליכולות שלכם. מפרט יוקרתי הוא משהו שכדאי לאמץ בעתיד.

שימו לב לאפשרויות המימון שמתאימות לכם

שוק הרכב המקומי מציע מגוון של מסלולים לרכישת רכב במימון מלא ולכן חשוב לבדוק אודות המסלול שמתאים לכם. כך, שגם אם אין לכם הון עצמי של ממש ועדיין לא הספקתם לחסוך מספיק כסף, תוכלו לשלם עבור הרכב החדש שלכם בתשלומים. שימו לב רק שאתם רק מתאימים בין המשכורת שלכם לבין העלות החודשית של הרכב. שילוב שכזה, יאפשר לכם לנצל את משרת הסטודנט שלכם באופן מושלם.

העדיפו מכונית שמתאימה לצרכים שלכם

בכדי שתוכלו לבצע רכישה חכמה שתתאים במיוחד לצרכים שלכם, חשוב שתשימו לב לצרכים האובייקטיבים שלכם. שימו לב כמה קילומטרים תאלצו לגמוע מביתכם עד לאוניברסיטה והאם המכונית תשמש אתכם גם לצרכי עבודה. ברוב המקרים, סטודנטים צעירים נוטים לבחור במכוניות מיני או סופר מיני אשר מתאימות למרבית הדרישות שלהם. מכוניות שכאלו, גם יאפשרו לכם לחסוך באופן קבוע בהוצאות הדלק והטיפולים הקבועים – בזכות מנוע חסכוני במיוחד וצריכת דלק מינימלית.

תבדקו את העלות של הביטוח עוד לפני הרכישה

עוד עניין שלא תמיד נותנים עליו את הדעת, הוא העלות של הביטוח. כדאי לשים לב שהמכונית הבאה שלכם לא תאלץ אתכם לבחור בביטוח יקר במיוחד ולבזבז את כל הכסף שחסכתם על פרמיות מורכבות. לכן, שווה לבדוק מראש את העלויות של ביטוח הרכב ולבחור במכונית שמתאימה למידות שלכם – גם בגזרה הזו. כך, שכדאי לבדוק גם את האספקט הזה לפני שניגשים לאולם התצוגה ומבצעים כל רכישה.

לסיכום, כיום ניתן ליהנות מרכב חדש עוד במהלך התואר. בעזרת מגוון של מסלולים לרכישת רכב במימון מלא, בחירה בדגם חסכוני וניצול מלא של ההטבות המגיעות לכם כסטודנטים צעירים – ניתן להקדיש את כל הזמן ללימודים ולהגיע לאוניברסיטה בסטייל. כל זאת, בלי לבזבז הזמן שלכם על תחבורה ציבורית איטית או להשקיע אותו על ביקורים במוסך.