מתנות למשפחה ולחברים – כל ההטבות שסטודנטים זקוקים להם

החגים בארץ הם רבים וכן גם הצורך במתנות למשפחה ולחברים הולך וגדל במיוחד כשאתם כבר בוגרים, מסיימים את בית הספר ואת השירות הצבאי ומגיעים ללימודיים האקדמיים שלכם. כשעוד הייתם תלמידים צעירים או חיילים בצבא, אף אחד לא היה מצפה מכם להביא מתנה, ובטח שלא מתנה מושקעת ומיוחדת אבל הנה בהגיעכם לגילאי 20+ , ובהיותכם סטודנטים ואנשים בוגרים שמתחילים לבנות את חייהם, הגיע גם הרגע שתתחילו להשקיע ולפנק את בני המשפחה הקרובים והחברים האהובים עם מתנות שוות.

לכן, אנחנו באפליקציית סטודנט גרופ איגדנו עבורכם קשת בתי העסק רחבה ומדהימה, ובה תמצאו בתי עסק רבים שבוחרים להעניק הטבות לסטודנטים שלנו. האפליקציה שלנו מכילה מאות בתי עסק שעושים מחירים מיוחדים לסטודנטים ומציעים מתנות מגוונות מכל תחומי החיים, והכי טוב – האפליקציה חינמית לחלוטין! חפשו ״סטודנט גרופ״ בחנויות האפליקציות ותהנו.

מתנות ליום הולדת/ יום נישואין לחבר וחברה

מחפשים מתנה לכבוד יום ההולדת? מתנות בהנחה לאימא ולסבתא? לנו בסטודנט גרופ יש מה להציע לכם. הכירו את אתר "פלנט איט" המציע משלוחי עציצים וצמחים שיכניסו צבע ירוק וחמצן לכל דירה וחדר! כמו כן, אתר "וויט ספייס" המציע מגוון מתנות רומטיות ומיוחדות המותאמות אישית לצרכים האישיים שלכם.

ולבסוף, אחד האתרים המיוחדים שמציע מתנות שוות ומיוחדות לחברים ומשפחה הינו אתר – "אהבה קטנה" אשר מספק תמונות ואיורים על כוסות, בקבוקים, שטיחים ועוד מגוון רחב של מוצרים אחרים. האפליקציה שלנו גם מכילה עוד הרבה עסקים נוספים שדרכם ניתן בקלות רבה לאתר מתנה לחברה ולאימא, להזמין משלוח עציצים ופרחים ולמצוא מתנה ליום האהבה.

הטבות לסטודנטים: אולי אתם אוהבים מתנות מתוקות?

אם הקרובים שלכם לא אוהבים מתנות, לא מוכנים לקבל מתנה ופשוט לא רוצים לחגוג יום הולדת (ויש הרבה אנשים כאלה), אז אל דאגה! לנו באפליקציית סטודנט גרופ יש פתרון עבור האנשים הללו גם, ואנחנו ממש לא נשאיר אתכם עם ידיים ריקות ועם הרגשת באסה וחוסר יכולת לפנק את הצד השני כשאתם פשוט יכולים להפתיע מישהו עם מתנה טעימה, מתוקה ומקורית.

משלוח פיצה למשל, מאפים טעימים, גלידה, ועוד מגוון רעיונות מפתיעים וטעימים שאת כולם תאכלו למצוא באפליקציה שלנו ולהעניק לכל חבר קרוב או בן משפחה שזה עתה עבר מאורע מיוחד.

אז בפעם הבאה שאתם תחפשו מתנות שוות ומיוחדות, בואו לבקר באפליקציה שלנו – הטבות לסטודנטים עם אפליקציית סטודנט גרופ 🙂