כאשר אמנות והדפסה על עץ נפגשים

כל ציור שנוצר, הוא כמו תינוק שנולד מחדש, האמן משקיע ימים ולילות עבור כל ציור, כדי להגיע לתוצאה מושלמת עבור הלקוח. האם ישנה דרך אחרת לספק תוצר מושלם ללקוח, מבלי לעבור לילות ללא שינה בכל פעם מחדש? אכן ישנה דרך חדשנית ולא פחות איכותית, הדפסה על עץ, הדפסה דיגיטלית של הציורים שלכם ישירות על גבי העץ.

למה זה טוב?

התחדשות והתפתחות יחד עם העולם הטכנולוגי, זה תמיד דבר טוב, שהעסק שלך ממותג יחד עם העולם הדיגיטלי, זה משדר ללקוחות שלך שאתה מספק להם משהו חדשני ומרענן, אך לא רק ללקוחות זה טוב ולמיתוג של העסק, זה טוב עבורך. באמצעות הדפסה על עץ של האמנות שלך, נחסך ממך זמן רב של עבודה על כל ציור ואיכות החיים הופכת להיות הרבה יותר גבוהה, עידן הלילות ללא שינה תם ונשלם, בעקבות כך שנחסך ממך זמן רב, יש לך אפשרות לתמחר את הציורים במחירים אטרקטיביים יותר בשוק ונוחים ללקוחות, כתוצאה מכך יכנסו יותר הזמנות והעסק הופך להרבה יותר ריווחי. שילוב של אמנות יחד עם הדפסה על עץ הוא דבר מדהים, שהטבע מתמזג יחד עם צבע נוצרת חגיגה אחת גדולה לעיניים. חשוב מאוד לבצע את עבודת ההדפסה בבית דפוס דיגיטלי שמספק הדפסה על עץ ישירה עם דגש רב  על איכות, שלא תבייש את העבודה שלכם.

מהו החיסרון?

הדפסה על עץ כתמונת קיר או כל מוצר אחר עם האמנות שלכם זהו דבר נפלא, אך לא לכל אחד זה מתאים, כאשר מדפיסים על עץ בכמויות רבות תמונה אחת, העסק שלך הופך בעצם ליותר מסחרי ופחות אישי, ישנם לקוחות שיעדיפו לרכוש תמונה אחת ויחידה ומיוחדת לסלון שלהם ולא ירצו שלעוד אנשים יהיו את אותה התמונה ויסכימו לשלם כסף רב עבור הידיעה שתמונה זו אך ורק עבורם. אך אל דאגה חיסרון זה הינו חיסרון שניתן להתגבר עליו, מכוון שלא לכל לקוח שפונה אליכם, תהיו חייבים להדפיס תמונה על עץ באופן מסחרי ותוכלו ליצור עבורו ציור בהתאמה אישית אך ורק עבורו.

הדפסה על עץ הינה דבר מדהים, יש כל כך הרבה אפשרויות כשמדובר בהדפסה על עץ, שאתם רק צריכים לבחור ולהגדיר לאיש המקצוע מה תרצו. אפשרות ראשונה היא הדפסה על עץ טבעי לחלוטין ללא כל רקע מתחת להדפסה, אפשרות זו יוצרת מראה טבעי לגמרי שמשתלב יחד עם הציור שלכם, הדפסה על עץ ללא כל רקע מתחת מתאימה במיוחד לתמונות שמתמקדות במרכז ולא באלמנטים נוספים מסביב. אפשרות שניה היא הדפסה על עץ עם רקע לבן מתחת להדפסת התמונה שלכם, הדפס לבן יוצר מראה יותר אטום ולא משלב את העץ הטבעי, בדיוק כמו שלא ניתן לראות ציור שמלא באלמנטים שמצוירים על קנבס. שתי האפשרויות מדהימות ונבחרות לפי צרכי הלקוח. במידה והחלטתם להדפיס את האמנות שלכם על עץ, פנו אל בית דפוס דיגיטלי מקצועי, איכותי שיודע מה הוא עושה ותהינו מתוצאה מושלמת ונמכרת.