ההטבות שלא תרצו לפספס במהלך התואר - סטודנט גרופ

ההטבות שלא תרצו לפספס במהלך התואר

חייו של סטודנט בישראל אינם קלים, להיות סטודנט בישראל זה אומר ללמוד כל הבוקר ולעבוד עד הלילה ולעיתים גם בלילה עצמו, עם מעט מאד שעות שינה.
סטודנט בישראל צריך לשלם ביטוח לאומי, הוצאות דירה, הוצאות תחבורה, הוצאות מחייה וביגוד, את כל אלה ממש קשה לשלם כאשר אתה עובד חצי או לעיתים אפילו רבע משרה מכיוון שבבקרים אתה לומד.
גם ככה קשה לסטודנט הישראלי להצליח להתקבל לעבודה כלשהי כאשר הוא אמור גם ללמוד במהלך שעות היום, לא קל בכלל, לכן כדי להקל על חייו הקשים של הסטודנט, חברות שונות במשק דואגות לסטודנטים הקורסים תחת נטל העבודה/לימודים.
ההטבות שלא תרצו לפספס במהלך התואר – המדריך המלא ששווה לקרוא.

קראו גם – למה בכלל מגיע הטבות לסטודנטים?

ההטבות שלא תרצו לפספס – תחבורה

בתחבורה הציבורית בארץ הבינו שאוכלוסיית הסטודנטים היא קהילה גדולה שיש לקחת בחשבון ואם יתנו לה הטבות הם יעשו שימוש נרחב בשירותי התחבורה, שלא בטוח שמצדיקים את עצמם במקומות אחדים בארץ ביום יום אילולא חיילים וסטודנטים.
סטודנטים באוטובוסים יוכלו לשלם  50% מעלות הנסיעה,  במקרה שיעשו חופשי-חודשי או חופשי-שנתי, חוץ מההנחה הזו ישנה הנחה קבועה של 33% לכלל אוכלוסיית הסטודנטים.

כיום התהליך מאד קל ונוח, נכנסים לאתר רב-קו ומעדכנים סטטוס סטודנט.
במקרה ואתם סטודנטים בעלי רכב, אל דאגה לא נשכחתם מאחור, אתם זכאים להנחה של 25 אג' לליטר בתחנות דלק מסוימות,
כמו כן תהיו זכאים גם ל7% הנחה בחנות הנוחות של הרשת.
אין ספק  שכמות התדלוקים במהלך התואר הראשון היא רבה לאין שיעור, כך שגם 25 אג' לליטר שוות הרבה, דין פרוטה כדין מאה.
בנוסף לבעלי הרכבים, התאחדות הסטודנטים מציעה הנחה יפה בהרכבת רכיב מיוחד למנוע המתקשר ישירות לסמארטפון שלכם ומתריע על בעיות כאלה ואחרות ברכב שלכם ומשאיר אתכם עם ראש שקט.

מסביב לעולם בבטחה

במקרה ואתם סטודנטים המרבים לטייל מסביב לעולם בחופשות הסמסטר כדי לנקות את הראש לפני שעוד שנה תתחיל, תוכלו למצוא באתר התאחדות הסטודנטים כרטיס סטודנט בינלאומי הנותן לכם הטבות בחנויות ורשתות ברחבי תבל, הוא בעלות חד פעמית של 50 ש"ח.
הטבה נוספת, במהלך חופשת הקיץ כאשר כל האמנים הגדולים מגיעים לארץ להופעות, אתם הסטודנטים יכולים קצת להשתחרר מעול הלמידה למבחנים ולקבל כרטיסים להופעה בהנחות נחמדות למדי.
אם אתם יותר מהסטודנטים חובבי הספורט ישנן הנחות יפות מאד למשחקי כדורסל, במקום 70 ש"ח תוכלו לראות את קבוצת הכדורסל הפייבוריטית שלכם ב-45  ש"ח.
בנוסף כל זמן שאתם נחשבים סטודנטים וודאי תשמחו לדעת שאתם מבוטחים 24 שעות ביממה גם בארץ וגם בחו"ל הביטוח מכסה על מוות עקב תאונה, נכות עקב תאונה, אובדן כושר זמני מתאונה, הוצאות רפואיות והוצאות חילוץ עקב תאונה, ועוד.
במקרה שהתקלקל לכם המחשב הנייד אתם גם יכולים לקבל הנחות נחמדות בתיקון המחשב כי הרי ידוע שהמחשב הוא חברו הטוב ביותר של הסטודנט. (קראו גם: קופונים מבית KSP)
אלו היו רק טעימה קטנה מההטבות שלא תרצו לפספס במהלך התואר הראשון.