בית דפוס לסטודנטים זה "פרינטפיקס"

האם חשבתם פעם על השירותים הניתנים לכם במקום הלימודים בכל הנודע לשירותי הדפסת עבודות ושירותי דפוס לסטודנטים? אמנם מקובל לחשוב כי המחירים במקומות כדוגמת הקופימדיה וקופי סנטר נחשבים לזולים ביחס לבתי דפוס אחרים, אך איך הייתם מגיבים אם היו אומרים לכם שאפשר למצוא (הרבה) יותר ממקום אחד המציע בית דפוס לסטודנטים במחירים שמותאמים לכם באמת, וזולים משמעותית ממה שאתם מכירים בקמפוסים שלכם? תנו לנו לחדש לכם – יש דבר כזה בית דפוס לסטודנטים מחוץ לאוניברסיטה, והוא נגיש לכם אף יותר ממה שאתם חושבים: בטלפון האישי שלכם.

הכירו את הכתובת החדשה שלכם לשירות דפוס

באתר "פרינטפיקס", פורטל בתי הדפוס הגדול והאיכותי בישראל, תמצאו שלל בתי עסק ונותני שירות בתחום הדפוס לסטודנטים – בין אם אתם מחפשים עבודות צבע בעלות טכניקות צילום והדפסה מורכבות לצרכים אמנותיים, ובין אם אתם מגישים עבודות גדולות וזקוקים לשירותי כריכה ועטיפה מתקדמים. אפילו כמות מאמרים גדולה, הנדרשת כדי ללמוד את החומר והדפסתה נחשבת ליקרה יחסית, תוכלו למצוא באתר בקלות ובתוך שניות, וכמובן במחירים הנוחים והמשתלמים ביותר שיש.

איך זה עובד?

כל בתי הדפוס באתר עברו בדיקה קפדנית הבוחנת את מקצועיותם, אמינותם ואיכות השירות שהם מציעים. מלבד זאת, הצעות המחיר מגיעות הישר אליכם מהחברות ובתי הדפוס השונים, וזאת לאחר שניתנו לאנשי הצוות של האתר מחירים עבור כל סוג שירות ועבודה. גם במקרים מורכבים מנוע החיפוש החכם של אתר "פרינטפיקס" יידע לזהות את הצרכים המדויקים שלכם, ולתפור עבורכם מגוון הצעות רלוונטיות ואיכותיות. מה נשאר לכם לעשות? פשוט מאד – בתור שלב ראשון עליכם להזין את פרטיכם הבסיסיים ואת הדרישות הרצויות לעבודה שאתם מעוניינים לבצע, ואנו נאתר עבורכם בית דפוס לסטודנטים המותאם אליכם הן מבחינת המחיר והן מבחינת המיקום שאתם נמצאים בו, תוכלו לבדוק כבר עכשיו את אזורי הפעילות הנרחבים ולפנות ישירות על פי אזור, ובמקרים רבים תוכלו ליהנות אף ממבחר רחב של אפשרויות, כך שהתחרות תהיה לטובתכם ותשפיע על המחיר הנמוך לצרכן לאורך זמן.

כוח הקנייה שעושה את ההבדל

ניחשתם נכון – ככל שסטודנטים ירבו להשתמש במנוע החיפוש של פורטל "פרינטפיקס", כך יגדל כוח הצריכה המחזיק במחירים נמוכים ונשאר בהם, ואתם תוכלו להיות בטוחים שהמחירים יישארו נמוכים תמיד (ובמקרים מסוימים הם אף יירדו, הודות לשימוש באתר). כך, גם אם אינכם זקוקים בימים אלה לשירותי הדפסת עבודות או בית דפוס מקצועי, אפשר ורצוי להמליץ על האתר לחברים, כדי להבטיח הנאתכם ממחירים נמוכים בפעם הבאה שתזדקקו לכך. ספרו עלינו לחברים, התנסו במנוע החיפוש ומיצאו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, ותבינו מיד מדוע מדי יום מצטרפים עשרות סטודנטים, מקמפוסים שונים ברחבי הארץ, לקהל לקוחות האתר המרוצים.