בואו להכיר את הדברים שיכולים לעזור לנו לצלוח את התואר

לפני שאנחנו מתקבלים למוסד אקדמאי, אנחנו כל כך נרגשים כבר להתחיל את הלימודים שלנו ומתרגשים בכל רגע מזה שממש בקרוב אנחנו מתחילים סופסוף את התואר. אבל עם תחילת הלימודים, ההתרגשות נעלמת ומתחילה עבודה סיזיפית וקשה עד שרבים מהסטודנטים אפילו נשברים במהלך הלימודים וחלקם אף בוחר לעזוב את הלימודים. אנחנו באפליקציית סטודנט גרופ החלטנו לרכז עבורכם את כל הטיפים השווים שיעזרו לכם לצלוח את התואר!

אנחנו יודעים שאנחנו עומדים בפני משימה קשה, אבל מכיוון שכל כך אכפת וחשוב לנו מהסטודנטים, בחרנו לרכז עבורכם את כל מה שיעביר לכם את התואר בנעימות ובקלות. אז, בואו ונכיר את כל מה שיש לנו להציע עבורכם.

מה יכול לעזור לנו לסיים את התואר? בואו ונגלה זאת יחד!

אם חשבתם לרגע שמה שיעזור לכם לעבור את הלימודים בקלות, זה מישהו שפשוט ינכח שם במקומכם – אז צר לנו לבשר לכם שלא בזאת מדובר אלא במגוון מוצרים מיוחדים שיכולים בהחלט להנעים עבורכם את תקופת הלימודים, להפוך אותה להרבה יותר קלה ונוחה ואולי אפילו להכניס אלמנט של "מגניבות" לכל התקופה הלא פשוטה הזו.

  • שינה טובה שתגרום לכם להרגיש בריאים ונינוחים

אצלנו באפליקציית סטודנט גרופ אספנו עבורכם את בתי העסק השווים שמעניקים הטבות לסטודנטים בכל רחבי הארץ. ואחד מבתי העסק שגם חשוב לו להעניק הנחות לסטודנטים וגם להנעים עבור הצעירים את התקופה הקשה בחייהם, זה מותג השינה "פנדה" המציע מזרונים נוחים ומיוחדים שיכולים לעזור לכם עם שינה איכותית וטובה במחיר הוגן, מה שישמור על הערנות שלכם במהלך היום ויהפוך את תקופת הלימוד להרבה יותר מהנה ובלתי נשכחת עם מזרונים במבצע ומיטות במבצע. בנוסף, בפנדה יש תנאים יוצאי דופן! המאפשרים לכם להתנסות על מוצרים שונים ללא ניילון לתקופות שנעות בין 30 ועד 100 לילות – התחרטתם? קיבלתם את כספם בחזרה בלי שאלות

  • מחשב איכותי שיחזיק מעמד לכל אורך התואר

אנשים אומרים שמאז שנוצרו הטלפונים הניידים – הם הפכו לחברים הכי טובים שלנו. אבל, אתם תופתעו לגלות איך דווקא בתקופת הלימודים, מה שיהפוך לחבר הכי טוב שלכם, שבלעדיו לא תוכלו לנוע לשום מקום – זה דווקא המחשב הנייד שלכם. ולכן, הקמנו עבורכם מתחם מחשבים ניידים במחירים שוברי שוק, של החברות המובילות בעולם, וזאת מתוך רצון לספק הטבות שוות לסטודנטים עבור מחשב במבצע שיחזיק מעמד למשך כל תקופת הלימודים.

  • תמציות צמחים לשיפור הזיכרון

אין ספק שאחד הדברים הנחוצים לכל סטודנט במהלך התואר שלו, זהו זיכרון חזק ועובד, שיכול מאוד להיות שלא היה לכם כזה לכל אורך חייכם, אבל, מהיום אתם בהחלט יכולים לשפר את הזיכרון שלכם ולהימנע מתרופות כימיות או כל שיטה יקרה אחרת. הכירו את חברת ד"ר K, שבחרה להעניק לסטודנטים קופון הנחה לתמציות הצמחים הבלעדיות שלהם.

בלי שום קשר למצב הזיכרון שלכם, באתר של ד"ר K אתם תוכלו למצוא תוספים טבעיים נוספים שיכולים לסייע לכם להתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה ועוד סימפטומים האופייניים לסטודנטים במהלך לימודים קשים ואינטנסיביים.

סטודנט גרופ – אפליקציית הטבות לסטודנטים

אנחנו באפליקציית סטודנט גרופ מציגים עבורכם אפליקציה שלמה רק לסטודנטים שמכילה קופוני הנחה לסטודנטים ושעשויה להקל על ההוצאות שלכם לכל אורך התואר ולהעניק לכם מגוון רחב של הנחות והטבות מטעם מרבית העסקים המובילים בתחומם במשק.

אין שום סיבה שאתם הסטודנטים תתקשו לנהל את חייכם במהלך התואר – מצטרפים עוד היום לשירות האפליקציה של סטודנט גרופ בחינם ונהנים ממאות הטבות שונות בכל חודש.

חפשו ״סטודנט גרופ״ בחנויות האפליקציה והורידו את האפליקציה בחינם!