איך סטודנטים יכולים להתמודד עם יוקר המחיה בשנת 2023

בזמן שרובנו הגדול בכה על עליית המחירים שהתרחשה ב2022, שנת 2023 החלה במגמת עלייה עוד יותר גדולה, ושליחנו יצאו לבדוק איך מעגל הצעירים בישראל שמזוהה עם סטודנטים בגילאי 20-30 מתמודד עם גל המחירים העולים, שממשיך במגמת עלייה במיוחד לאחר מגפת הקורונה.

למרות שכבר לרבים מאיתנו נראה שאין שום ברירה אלא לחזור לחיק ההורים ולחסוך בהוצאות ויציאות, יש עדיין כמה אפשרויות שאתם יכולים לעשות כדי לנהל את אורח החיים שאתם רגילים אליו  – רק לעשות זאת במחירים נמוכים יותר.

סטודנטים? יקר לכם לחיות בישראל? יש מה לעשות בנידון!

שניה לפני שאתם אורזים את הדירה שלכם או מבטלים יציאה עם חברים, בואו ונגלה לכם מספר דרכים שונות לחסכון בעלויות חודשיות ולאפשר לכם לחיות באופן עצמאי והכי חשוב – אפשרי.

וכשאנחנו מדברים על "מחייה אפשרית" אנחנו מתכוונים לכך שכל אחד יכול לחיות פה ולסיים את החודש מבלי להגדיל את המינוס ואת כמות ההלוואות שלו. איך עושים זאת? בואו ונראה זאת יחד!

במקום לצמצם הוצאות – מחליפים הוצאות!

אחת הטעויות המרכזיות של הדור הצעיר ובישראל במיוחד, זה שהוא מכיר שחור ולבן (או אם תרצו – יש או אין). גם אם העלו לכם את שכר הדירה, ופתאום אתם שמים לב שאין לכם כסף ליציאות, זה לא אומר שאתם לא יכולים לצאת יותר עם החברים, וזה גם לא בהכרח אומר שאתם צריכים לחסוך בכמות היציאות שלכם, מה שזה כן אומר שאתם פשוט יכולים לצאת למקומות "יותר זולים" או מקומות שמעניקים לכם הנחה מיוחדת. גם אם מדובר בהנחה של עשרות שקלים בלבד (תאמינו לנו שחסכון בעשרות שקלים בכל יציאה, יכול בקלות רבה להביא אתכם לחסכון של מאות שקלים בכל חודש, ולהציל אתכם מיוקר המחיה שפוקד את כל הארץ).

עוזבים ערים מרכזיות ועוברים לישובים זולים יותר!

עוד דרך מצוינת לחסוך אלפי שקלים מדי שנה, זה לעזוב את המחיה בערים מרכזיות ויקרות ולעבור ליישובים מרוחקים יותר. דירת חדר ממוצעת בתל אביב תעלה לכם 4,000 – 6,000 שקל, אבל אם אתם רק תחליטו לעבור לאזורים מרוחקים יותר ולישובים שנמצאים בסביבת תל אביב, אתם מיד תוכלו למצוא דיור הרבה יותר זול והרבה יותר מרווח מדירת חדר. ואם בכלל תחליטו לעבור לבירת הצפון (חיפה) או לבירת הדרום (באר שבע), הרי שאתם תוכלו למצוא בהן דירות של 3 חדרים בעלויות של 2500-3000 ₪, ולאפשר לעצמכם מחיה נוחה ונעימה בשכונות לא פחות טובות שמציעות עבודה, סופרים, מרכזי קניות ומתחמי יציאה במחירים נוחים שמותאמים לסטודנטים וצעירים בשנת 2023 היקרה ביותר בתולדותיה של ישראל.

רוצים לקנות בזול? הכירו את אפליקציית STUDENT GROUP

אפליקציית STUDENT GROUP המובילה בישראל, מציעה לסטודנטים מגוון רחב של הטבות בכל הרשתות הגדולות. צריכים לקנות מחשב חדש? לנו בסטודנט גרופ יש מה להציע לכם! הטבות והנחות לסטודנטים בכל הארץ שיכולים להוזיל לכם את סל הקניות במאות שקלים כל חודש. החל מפריטי לבוש, הנעלה, הנחות והטבות לסטודנטים במסעדות ובתי קפה ועד לריהוט ביתי, מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה, מתנות ומוצרי טיפוח, וכל זאת באפליקציית STUDENT GROUP שמעניקה מבצעים לסטודנטים בכל רגע נתון.

אם עדיין אין לכם את האפליקציה (בחינם!!!), זה בדיוק הזמן שלכם להוריד אותה ולהצטרף למשפחת הסטודנטים הארצית שכבר מזמן נהנים מכל ההטבות השוות בישראל, והכי חשוב – חוסכים מאות שקלים בכל חודש ומצליחים להתמודד עם המחירים היקרים בארץ.

STUDENT GPOUP – מחכים לראותכם!

להורדה בחינם חפשו ״סטודנט גרופ״ בחנויות האפליקציות.