איך לעבור את השיעור בסבבה- סטודנט גרופ מועדון הטבות לסטודנטים

איך להעביר את השיעור בסבבה

איך לעבור את השיעור בסבבה- סטודנט גרופ מועדון הטבות לסטודנטים

איך להעביר את השיעור בסבבה

 

כל סטודנט מכיר את תחושת השעמום, ולעיתים אף הסבל, בחלק מן השיעורים במהלך התואר. במיוחד בקורסים עם נוכחות חובה..

אז ריכזנו בשבילכם כמה דפי פייסבוק שיעזרו לכם להעביר את השיעור בכיף. כמובן שהטיפ הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת הוא אשכרה להקשיב בשיעור, אבל בוא נהיה מציאותיים יש מרצים שזה פשוט לא אפשרי…

יום בהיסטוריה- לחובבי ההיסטוריה והידע הכללי. כל יום מעדכנים על מאורעות היסטוריים ותרבותיים שהתרחשו באותו יום בהיסטוריה. כתוב בצורה קלילה ומעניינת. בקלות אפשר להעביר שיעור שלם ולצבור קצת מידע, שהסיכוי שיעזור לכם בעתיד הוא שווה ואף גדול יותר ממה שקורה בשיעור באותו הזמן.

סניפ- עוד דף מצוין לחובבי הידע הכללי. סניפ, מהמילה האנגלית snippet שפירושה "קטע מידע", נותנים לכם תקציר של כתבות או נושאים מעניינים בכל התחומים. לדוגמא, מה גורם לריח הגשם, והאם ערבוב סוגי אלכוהול שונים גורם להנגאובר קשה יותר. יש שם הכל כמו שאנחנו אוהבים- קצר, תכליתי וקולע.

Yup That exists – הדף מרכז את כל הדברים הכי הזויים שקיימים בעולם. מכונת ירייה של כדורי שלג, מגש ביצים שמעדכן מתי הביצים מתקלקלות, מכשיר ללכידת עכבישים ועוד הרבה הזיות שיכולים לשפר לכם את החיים או לפחות להעלות לכם חיוך על השפתיים. (הדף באנגלית אז זה יכול לעזור גם עם קורסי החובה באנגלית ;))

המנוח ואני- *אזהרת ציניות*. דף יחסית חדש, פחות מוכר ומאד ציני! הרעיון הוא להראות את הצד היותר מגוחך בהספדים דיגיטליים בעת פטירתם של אנשים מפורסמים. אל תפספסו את הפוסטים על שמעון פרס ז"ל..

Tasty מי לא אוהב לצפות בסרטונים של אוכל. אפשר למצוא דפי TASTY ימכל העולם, מומלץ לגוון. אולי יצא מזה גם משהו טוב ותבשלו משהו טעים בבית.

ציון 3- לחובבי הספורט ובמיוחד כדורגל ישראלי. שיח ענייני, הומוריסטי ואמיתי על מצב הכדורגל בארץ. הדף כל כך הצליח שכבר כמה חודשים מנהל הדף מקליט פודקסט, שגם הוא מאד מוצלח, בנושא (ממליצים להקשיב לפודקסטים אחרי השיעור..)

סרטונים מצחיקים- *אזהרת סאונד* לפני כניסה לדף תוודאו שהסאונד במחשב על השתק. יש הרבה דפים של סרטונים מצחיקים, בחרנו את הדף הזה כי הוא הכי הצחיק אותנו. תשתדלו לא לצחוק בקול רם.

דף בונוס- החינוכית. אולי אחד מדפי הפייסבוק הישראליים הטובים ביותר. תבקרו שם לא תתחרטו.

 

שיעור מהנה!

*אין כל קשר בין הדפים הללו לסטודנט גרופ. ההמלצה היא ע"ב דעתו האישית והכנה של הכותב שמאד נהנה להעביר את הזמן שלו בשיעורים בדפים האלה. הוא מצטער על זה אח"כ בזמן המבחנים…

הטבות לחברי סטודנט גרופ