3 רכבים שמתאימים במיוחד לסטודנטים

 

סטודנטים רבים מתלבטים בנוגע למכונית המושלמת בעבורם. מצד אחד, יש את הצורך לחסוך בהוצאות השותפות ובמיוחד בצריכת הדלק, מאידך בהחלט כדאי לחשוב גם על הימים של אחרי התואר. אז איזה מכונית תתאים באופן מושלם לצרכים שלכם? הנה שלוש אפשרויות שבהחלט כדאי לכל סטודנט לקחת בחשבון.

רנו טווינגו – פתרון חסכוני לסטודנטים של המחר

מכונית המיני של חברת רנו היא ללא ספק אחת ממכוניות המיני הפופולריות ביותר בקרב הקהל הסטודנטיאלי. היא מחזיקה בתג מחיר שעומד על כ– 74 אלף שקלים (בתנאי שלא תתפרעו עם התוספות) ומציגה זיהום אוויר מינימלי וצריכת דלק נמוכה למדי (לחצן האקו בהחלט משמעותי). בנוסף, המידות הקטנות שלה מתאימות בקלות למרבית החניונים של המכללות והאוניברסיטאות וגם ניתן להציב אותה בחניוני הרכבת – עבור חיסכון מקסימלי.

טיפ חשוב לפני רכישה: לא הרבה יודעים זאת, אולם יש מגוון של דגמי טווינגו. ניתן להתאים את מכונית המיני של רנו לצרכים שלכם ולבחור מבין שפע של חבילות אבזור.

 

רנו זואי – המכונית הכי אקולוגית שיש

המודעות הסביבתית נמצאת בשיאה בתקופת הלימודים וההבנה שלכולנו יש השפעה על איכות הסביבה, גורמת לסטודנטים רבים לבחור באופציות אקולוגיות יותר. כתוצאה מכך, דגם הזואי של ענקית הרכב רנו מהווה בהחלט אופציה שכדאי לשקול. המכונית החשמלית הזו עולה קצת פחות מ -125 אלף שקלים אולם בהחלט מחפה על כך בהיעדר של טיפולי השמן והוצאות הדלק. מעבר לכך, המכונית מתגאה גם בשורה של אביזרי בטיחות אשר כוללים: מערכות EBA,ASR ואפשרות לזהות רוכבי אופנועים וקטנועים.

טיפ חשוב לפני רכישה: מכיוון שלא מדובר על מכונית סופר מיני אך גם לא במשפחתית גדולה, כדאי לשים לב למידות של הרכב ולראות שהוא מתאים לצרכי החנייה שלכם.

 

רנו קפצ'ר – 4 על 4 במחיר משתלם

כמו הזואי שנמצאת מעל ברשימה, גם הקפצ'ר היא מכונית שבהחלט תתאים לחיים הסטודנטיאליים אך לא רק. מדובר על כלי רכב נהדר שמתאים לטיולים בכל רחבי הארץ ובזכות עיצוב רחב, הרכב בהחלט מתאים גם לחיים שאחרי הלימודים. אגב, למרות שהעלות של הדגם הבסיסי עומדת על קרוב למאה אלף שקלים, הקפצ'ר מציגה חווית נהיגה שלא נופלת גם מרכבים בדרגת מחיר שונה לגמרי, עניין שהופך אותה לאופציה בעבור סטודנטים רבים.

טיפ חשוב לפני רכישה: בניגוד לרכבים דומים, הקפצ'ר נחשבת לסופר חסכונית. למעשה, צריכת הדלק של הדגם החסכוני עומדת על 3.9 ליטרים (עבור 100 קילומטרים) בחישוב הכולל כבישים עירוניים ובין עירוניים כאחד.

לסיכום, אין ספק שיש מגוון של אופציות למכוניות שיהפכו את התואר לנעים יותר. עם הקפדה על צריכת דלק נמוכה, מחירים משתלמים ואפשרות להמשיך עם הרכב גם הרבה לאחר שהתואר נגמר – כל אחת מהאופציות שברשימה תעשה את העבודה.

אין תגובות

רשום תגובה