על פיצה סטודנטים והנחות

 

 

האם סטודנט יכול לומר לא על פיצה? אולי.. ואם נגיד לו שיש פיצה בהנחה? או קופון לפיצה? אני חושב שהתשובה שלו תהיה חד משמעית כן. אבל איזה פיצה ומה ההיגיון בכלל להתמסד לפיצה אחת? המשיכו לקרוא והבינו למה אנו מתכוונים.

סטודנטים ופיצה – זה כן הולך ביחד!

ללא ספק בין המאכלים הזמינים ביותר לסטודנטים הוא הג'נק פוד ובינהם איך לא? הפיצה. אז חקרנו קצת לעומק את הפיצריות המובילות בישראל – פיצה האט וכמובן פיצה דומינוס ויש לנו קצת מידע לתת לכם בנושא, החל מקופונים, הנחות ומבצעים לסטודנטים ועד לכמות סניפים והמלחמה מי יותר טעימה. המשיכו לקרוא וגלו הכל 🙂

אז המלחמה הגדולה – פיצה האט או פיצה דומינוס?

נכון להיום פיצה דומינוס היא בעלת הסניפים הגדולים בעולם ומונה מעל ל-12,000 סניפים! ללא ספק ניצחון עולמי. אבל מה קורה בארץ? פיצה האט שולטת והיא בעלת כ-87 סניפים מצפון ועד הדרום שבאילת. וזה אולי בגלל כמות הסניפים הכשרים הגדולה שלה, אשר חלק מסניפי פיצה האט הנם בעלי כשרות מהדרין וכשרויות מהודרות אחרות. מה שפיצה דומינוס פחות דוגלת לעשות.

מה בעניין הטעם מי יותר טעימה?

יש כאלו שיגידו שפיצה האט מלאה בשמן וזה רעל, אבל ישנם כאלו שאינם מסוגלים לאכול שום פיצה אחרת למעט הפיצה השמנה של האט בעלת בצק ה"פאן", שאגב זאת פיצת הדגל שלהם. לעומת זאת פיצה דומינוס נמצאת בקטגוריה אחרת והיא כן נותנת מענה לכל אוהבי הפיצה הקלאסית בלי יותר מידי בצק וללא שמן רב. אבל הטעם גם הוא שונה ואין כאן משהו "מיוחד" – למעט העובדה שהיא בין הפיצות הבודדות בישראל שאינן כשרות וזהו יתרון בעיני אחרים. אז אפשר לומר שאת עניין הטעם נשאיר לכל אחד ולטעמו והעם אכן נחצה כאן ל-2.

טוב, מה עם המחיר ואיפה הנחת הסטודנט שלי?

גם במבחן המחירים קשה מאוד למצוא פערים גדולים, האמנם לפני כמה שנים באמת כולם היו משלמים מחיר מלא על פיצה האט ומחיר מלא על פיצה דומינוס אבל… כיום יש קודי קופונים, מבצעים והנחות שבהחלט נותנים לכם את האפשרות להנות מפיצה במחיר מופחת ואשכרה זול באופן משמעותי, עד כמה זול? אפשר להשיג בסביבות ה30% הנחה בכל הזמנה, לכל תוספות ומשלוח חינם ועוד! קופון לפיצה האט אין בסטודנט גרופ, אבל יש קופון לפיצה דומינוס ויש שם 3 הנחות ומבצעים שאתם חייבים לממש בתור סטודנטים.

אין תגובות

רשום תגובה