אודות סטודנט גרופ

צור/י קשר

שם מלא:(חובה)

אימייל: (חובה)

נושא

כתוב לנו

חברת סטודנט גרופ הוקמה ע"י שלושה שותפים, סטודנטים בעצמם,  במטרה למנף את כח הקנייה של הסטודנטים בישראל. אנו פועלים ליצירת כח קנייה חכם ע"י איגוד עסקים תחת מטריה אחת אשר יעניקו לסטודנטים הטבות והנחות. בשלב הראשון חברתנו פועלת בחיפה ובירושלים ומשתפת פעולה עם עסקים מהעולם הקולינריה והבילוי. בשלב השני והחל מאוקטובר 2016 אנו נרחיב את פעילותינו לערים נוספות ונפעל בקשת רחבה של תחומים – ביגוד, אלקטרוניקה, פנאי, תעופה ועוד.

חברתנו פועלת באינטנסיביות רבה במטרה להגיע לכל עיר, אזור וענף בו קיים כח קנייה סטודנטיאלי, ולפעול לקבלת הטבות לקהל הסטודנטיאלי. כי מגיע לסטודנטים יותר!

הזמינו את כרטיס המועדון הכי משתלם שיש ללא כל עלות , המשיכו לגלוש באתרנו, להתעדכן בדף הפייסבוק, וחפשו את מדבקת ה"Student Friendly" בבתי העסק בעירכם – הסימן הבלעדי לשותפות בקבוצת סטודנט גרופ.

אנחנו:

team_image

תום דוד

חיפאי, E קלאסי על פי יצחק אדיג'ס, בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה, וסטודנט לתואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. מוטו לחיים: ``הסוד טמון באנשים``

יזם0

מקצוען0

מרבה לצאת מחיפה0

team_image

אייל סמואל מגל

מתגורר בירושלים, בוגר תואר ראשון, לא מזמן השתחרר מהצבא אחרי שירות ארוך בקבע. בעיצומו של תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית. עובד קשה כדי להשיג לכם עוד הטבות שוות.

חברותי0

חוש הומור0

כדורגלן לא ממומש0

team_image

רועי בן-צור

מתגורר בהרצליה, סטודנט לתואר ראשון למשפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה. פגש את אייל בזמן השירות הצבאי וכמוהו השתחרר לאחרונה לאחר שירות קבע ארוך. מוטו לחיים: ``slow is fast``

מקצוען0

חוש הומור0

זמר0